دسته بندیصنایع دارویی و پزشکی
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات22
حجم فایل51 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

 

مجمع عمومی عادی صاحبان سهام

با احترام

به پیوست صورتهای مالی شركت كارخانجات پارس دارو (سهامی خاص) برای دوره مالی 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1386 تقدیم می‌شود. اجزای تشكیل‌دهنده صورتهای مالی به قرار زیر است.

1ـ ترازنامه

شماره صفحه

1ـ ترازنامه

2ـ صورت سود و زیان

1ـ2ـ گردش سود (زیان) انباشته

3ـ صورت جریان وجوه نقد

4ـ یادداشتهای توضیحی:

الف ـ تاریخچه فعالیت شركت

ب ـ مبنای تهیه صورتهای مالی

پ ـ خلاصه اهم رویه‌های حسابداری

ث‌ ـ ادامه یادداشتهای مربوط به اقلام مندرج در صورتهای مالی و سایر اطلاعات مالی

2

3

4

5

 

6

6

8-7

32-9

 

صورتهای مالی براساس استانداردهای حسابداری تهیه و در تاریخ          به تأیید هیئت مدیره رسیده است.

اعضاء هیئت مدیره

 

نماینده

 

سمت

 

امضاء

شركت سرمایه‌گذاری داروئی تأمین

 

محمدرضا احمدی

 

رئیس هئیت مدیره

 

 

شركت پارس دارو

 

پویا توسلیان

 

عضو هیئت مدیره

 

 

شركت صبا تأمین

 

دكتر علی ملامحسن الماسی

 

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره

 

 

 

تاریخچه فعالیت شركت

1ـ1ـ كلیات

شركت كارخانجات پارس دارو (سهامی خاص) در تاریخ 31 مرداد ماه 1384 تحت شماره 253473 در سازمان ثبت اسناد و املاك كشور به ثبت رسیده است در حال حاضر شركت جزء واحدهای تجاری فرعی شركت پارس دارو (سهامی عام) می‌باشد و مراكز اصلی شركت در تهران واقع است. براساس تصمیمات مجمع عمومی عادی سالانه مورخ 28/4/1385 شركت پارس دارو (سهامی عام)، با توجه به ضرورت تكمیل و حضور در چرخه عرصه دارو مجمع با فعالیت‌های جاری شركت كارخانجات پارس دارو (سهامی خاص) و مشاركت در اداره داروخانه‌ها موافقت نمود ضمناً ادامه فعالیت قبلی (تولیدی) كه در سال 85 نیز كه تا تاریخ 31/6/85 ادامه داشت با انتقال كلیه حسابهای مربوطه به شركت پارس دارو (سهامی عام) از تاریخ 1/7/85 قطع گردید و در واقع قسمتی از فعالیت شركت كارخانجات پارس دارو در سال 85 تولیدی و قسمتی خدماتی بوده است و در اجرای تصمیمات مجمع و انجام تشریفات لازم برای واگذاری داروخانه‌ها كه قبلاً توسط شركت سرمایه‌گذاری داروئی تأمین انجام شده بود اولین داروخانه بیمارستانی كه اداره و انجام امور آن به شركت كارخانجات پارس دارو واگذار شد داروخانه بیمارستان میلاد بوده كه در سطح كشور بزرگترین و بالاترین حجم مراجعه‌كننده دارد. كه این فعالیت از تیر ماه شروع گردید و در بدو امر با توجه به حساسیت تأمین دارو و لوازم مصرفی بیمارستان موجودی‌های داروخانه از پیمانكار قبلی تحویل و بلافاصله بدون اینكه در فعالیت بیمارستانی خللی وارد گردد و خدمات داروخانه بیمارستان میلاد را آغاز نمود. شركت در همین راستا خدمات پیمانكاری داروخانه، بیمارستان بهارا و شركت اوزان (تك نسخه‌ای) را در  تاریخ 15/3/1386 و 20/9/1385 بعهده گرفته است.

2ـ1ـ فعالیت اصلی شركت

موضوع فعالیت شركت طبق ماده 2 اساسنامه تولید و فروش داروهای شیمیایی و گیاهی و همچنین مواد اولیه داروئی، شیمیایی، آرایشی، بهداشتی، تجهیزات پزشكی، تأسیس و ایجاد كارخانجات و لابراتوارهای ساخت و بسته‌بندی مواد دارویی، تهیه و تدارك واردات و صادرات داروی ساخته شده و مشاركت در سایر شركتها است.

 

3ـ1ـ وضعیت اشتغال

متوسط تعداد كاركنان طی سال به شرح زیر بوده است:

 

 

31/6/1386

 

31/6/1385

 

1385

 

 

نفر

 

نفر

 

نفر

كاركنان اصلی

 

---

 

---

 

---

كاركنان قراردادی

 

75

 

1

 

59

كاركنان موقت

 

---

 

---

 

---

جمع كاركنان شركت

 

75

 

1

 

59

 

 

2ـ مبنای تهیه صورتهای مالی

صورتهای مالی اساساً بر مبنای بهای تمام شده تاریخی تهیه و در موارد مقتضی از ارزشهای جاری نیز استفاده شده است.

 

 

 

شركت كارخانجات پارس دارو (سهامی خاص)

یادداشتهای توضیحی صورتهای مالی

دوره مالی 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1386

 

3ـ خلاصه اهم رویه‌های حسابداری

1ـ3ـ موجودی مواد كالا

موجودی مواد كالا به اقل بهای تمام شده و خالص ارزش فروش، تك تك اقلام ارزشیابی می‌شود. در صورت فزونی بهای تمام شده به خالص ارزش فروش، مابه التفاوت به عنوان ذخیره كاهش ارزش موجودی شناسایی می‌شود. بهای تمام شده موجودی‌ها با بكارگیری روش‌های زیر تعیین می‌گردد، ضمناً در سال مورد گزارش موجودی‌های دارو و تجهیزات پزشكی پس از انجام انبارگردانی و استفاده از متوسط قیمت خرید (میانگین) قیمت‌گذاری و در دفاتر ثبت شده است.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود:: برچسب ها : پروژه کارافرینی شركت كارخانجات پارس دارو (سهامی خاص) , طرح توجیهی شركت كارخانجات پارس دارو (سهامی خاص) , کارآفرینی شركت كارخانجات پارس دارو (سهامی خاص) , دانلود پروژه شركت كارخانجات پارس دارو (سهامی خاص) , دانلود کارآفرینی شركت كارخانجات پارس دارو (سهامی خاص) , طرح توجیه فنی شركت كارخانجات پارس دارو (سهامی خاص) , توجیه اقتصادی شركت كارخانجات پارس ,
ن : شاهین
ت : سه شنبه 26 دی 1396
   
خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]